Версія для людей з вадами зору

Запитуйте – відповідаємо!

  • Які особливості укладення сезонного трудового договіру?

 

Роз’яснює завідувач сектору з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю Управління Держпраці у Рівненській області Маргарита Захарчук.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.97 № 278 затверджено Список сезонних робіт і сезонних галузей. Сезонними являються ті роботи, які в силу природних і кліматичних умов продовжуються сезон, тривалість якого не повинна перевищувати 6 місяців.

На виконання сезонних робіт з працівниками укладаються сезонні трудові договори. Сезонний трудовий договір є різновидом строкового трудового договору. Він укладається на строк, що не перевищує тривалість сезону, а саме на 6 місяців.

При укладенні сезонного трудового договору роботодавець зобов’язаний попередити працівника про сезонний характер роботи, що відображається в наказі (розпорядженні) про прийом на роботу, у якому зазначається, що даний працівник приймається саме на сезонну роботу. Випробування при прийнятті на сезонну роботу не встановлюється.

Сезонним працівникам надається щорічна основна відпустка тривалістю пропорційно до відпрацьованого ними часу, а саме 12 календарних днів.

Сезонні працівники, які працюють на умовах трудового договору, підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню та є застрахованими особами. У разі настання тимчасової непрацездатності, сезонні працівники нарівні з іншими працівниками підприємства мають право на оплату листка непрацездатності, тобто отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності за рахунок коштів роботодавця (оплата перших 5 днів тимчасової непрацездатності) та, починаючи з шостого дня тимчасової непрацездатності, – за рахунок коштів Фонду соціального страхування.

Проте,  відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» застрахованим особам, які працюють на сезонних роботах, допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, та у зв’язку із здійсненням догляду за хворою дитиною віком до 14 років надається не більш як на 75 календарних днів протягом календарного року.

По закінченні строку сезонного трудового договору він припиняється за п.2 ст. 36 КЗпП України з формулюванням «закінчення строку». Сезонний працівник має право достроково розірвати трудовий договір, попередивши про це власника за три дні.

Відповідь Управління Держпраці у Рівненській області не встановлює норм права, а має лише інформаційно-роз’яснювальний характер.

image_pdfimage_print
Поділитися...