Версія для людей з вадами зору

За активність у конкурсі малюнка «Охорона праці очима дітей» учням Олександрійської школи-інтернату подарували мольберти

Чудовий приклад творчої активності у Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці очима дітей – 2019» продемонстрували педагоги та учні комунального закладу «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради. До Управління Держпраці у Рівненській області надійшло з навчального закладу майже 50 малюнків.

Хорошим мотиватором для популяризації конкурсу став флешмоб «Я малюю безпечну працю», який розпочався у соціальній мережі Фейсбук з фотографій дітей-учасників конкурсу та безпосередньо процесу створення малюнків. Цей флешмоб підтримали десятки навчальних закладів з усіх куточків області і надіслали на сторінку Фейсбук Управління сотні фотографій.

Тож під час засідання Круглого столу «Безпечне та здорове майбутнє праці» начальник Управління Держпраці Юрій Наконечний відзначив активність освітян. Директор школи-інтернату Наталія Тарасевич та керівник гуртка образотворчого мистецтва Марія Кіщенко отримали Подяку Управління та два мольберти. Цей подарунок – переконані у школі –  особливо важливий для становлення юних художників.

В Управлінні Держпраці переконані, що наступного року учні Олександрійської школи-інтернату покажуть ще більше хороших та цікавих ідей та ініціатив.

image_pdfimage_print
Поділитися...