Версія для людей з вадами зору

Дорогі краяни! Сердечно вітаю вас із радісними святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Ми прожили насичений подіями та емоціями рік, зробили багато кроків до вдосконалення економічних та суспільних взаємин і склали чимало екзаменів на шляху реформування і усвідомлення невідворотності змін.
Одним із важливих напрямів формування європейської України стало втілення у життя стандартів гідної праці. Активна імплементація прогресивного світового законодавства чітко окреслює вектори подальшої дії: легальні трудові відносини з достойною оплатою праці, безпечні для здоров’я і життя умови в контексті ризико-орієнтованої системи охорони праці та виробничої безпеки. Саме цим шляхом буде іти Україна і в прийдешньому, 2019 році. І саме ці завдання будуть визначальними у роботі Управління Держпраці, скріпленій соціальним партнерством із органами державної влади, місцевого самоврядування, профспілками та всіма громадськими організаціями, які стоять на захисті інтересів людини праці.
Тож нехай 2019 рік буде для кожного успішним, бо саме ці успіхи формують суспільний добробут, додають впевненості у завтрашньому дні.
Щиро зичу всім здоров’я і злагоди, згуртованості у добрих справах і помислах. Нехай різдвяна зірка об’єднує своїм чистим світлом усіх – і тих, хто зустрічає свята у родинному затишку, і тих, хто далеко від рідної домівки боронить тихий сон українських дітей. Нехай панує в Україні мир, а в серці кожного з нас – справжні людські чесноти і цінності, які перемагають зло і несуть світу радість віри, добра і любові!
З Новим роком! З Різдвом Христовим!
Начальник Управління Держпраці у Рівненській області Юрій Наконечний

image_pdfimage_print
Поділитися...