Версія для людей з вадами зору

Чи готові до безпечної роботи у зимовий період дорожники: фахівці Управління Держпраці техніку оглянули, вимоги безпеки нагадали на семінарі в Рівнеоблавтодорі

Фахівці Управління_Держпраці у Рівненській_області провели інформаційно-консультативну семінар-нараду з суб’єктами господарювання галузі дорожнього будівництва. Мету окреслило окреме доручення_Голови_Держпраці від 30.10.2018 №237/5.2-18, яке привертає особливу увагу до дотримання вимог з охорони праці під час проведення робіт з будівництва, ремонту та утримання_автошляхів. Захід відбувся на базі філії «Рівненська_ДЕД_ДП_Рівненський_облавтодор» за участі керівників, посадових осіб, інженерів з охорони праці відповідних підприємств.
Начальник відділу нагляду у промисловості Управління Іван Онищук поінформував про травматизм у Рівненській області, зокрема причини та обставини, що призводять до автодорожнього травматизму.
Фахівець роз’яснив вимоги з реєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, ведення їх обліку та дотримання порядку #проведення_державного_технічного_контролю (огляду) таких засобів.
Про загальні вимоги до організації безпечного виконання робіт із будівництва, ремонту та утримання автошляхів розповів головний державний інспектор відділу нагляду у промисловості Управління Володимир Горецький.
На семінарі також привернули увагу до безпеки висотних робіт. Що саме вимагає законодавство з охорони праці під час організації та виконання_робіт_на_висоті, – роз’яснив заступник начальника відділу нагляду у промисловості Управління Валерій Дерманський.
Фахівці Управління Держпраці оглянули на предмет безпеки дорожню техніку філії «Рівненська дорожньо-експлуатаційна дільниця ДП «Рівненський облавтодор», що буде експлуатуватися в зимовий період для утримання автодоріг.

Nota_bene семінару:
! Випуск на лінію дорожніх машин, автомобільного транспорту можливий лише після проходження передрейсового технічного огляду та передрейсового медичного огляду водіїв та машиністів.
! Не допускати до виконання робіт працівників без навчання та перевірки знань з питань охорони праці, за відсутності спеціального одягу, взуття та інших засобів індивідуального захисту.
! Необхідно при проведенні дорожніх робіт, зокрема ліквідації заметів, виставляти дорожні знаки.

image_pdfimage_print
Поділитися...