Версія для людей з вадами зору

Це понад 2 млн гривень штрафу: в call-центрі рівненські інспектори праці спільно з податківцями виявили 19 працівників без належного оформлення

Спільний захід контролю провели у Рівному фахівці Управління Держпраці у Рівненській області та Головного управління ДФС. Під час інспекційного відвідування контакт-центру підприємства, де працює майже 100 операторів, інспектори виявили низку порушень трудового законодавства.
В порушення ч.1 ст. 21 та ч.3 ст. 24 КЗпП України 16 операторів call-центру допускаються до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника, та повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу. Натомість, з операторами, які обробляють телефонні дзвінки та надають консультації, укладено договори з надання послуг, що не відповідає режиму та функціональному змісту їх роботи і є підміною трудового договору. Цим самим власник позбавляє працівників належних гарантій і значно погіршує умови їх праці.
Також інспектори праці встановили, що в call-центрі 3 особи проходять стажування без належного оформлення, що є порушенням ч.3 ст.24 КЗпП України.
Такі неправомірні дії роботодавця тягнуть за собою велику суму штрафу:
2 млн 122 тис. 110 грн (111 690 х 19).

image_pdfimage_print
Поділитися...