Версія для людей з вадами зору

Про вимоги безпеки та готовність до роботи в осінньо-зимовий період Рада директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Рівненщини інформована

Участь у засіданні Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації взяв головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Рівненській області Володимир Швець.
Фахівець поінформував про виробничий травматизм і наголосив, що в соціально-культурній сфері нещасних випадків трапляється найбільше. У Рівненській області в СКС протягом 2017 року травмовані 27 працівників (смертельних не було). За 8 місяців 2018 року травмувалися – 22 працівники, в т.ч. 2 – зі смертельним наслідком. Зокрема, у 2017 році в навчальних закладах Рівненської області травмувалися 7 працівників: ЗОШ №28 – 1, Колківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – 1, ЗОШ №18 – 1, Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ – 1, Рівненський НВК ЗОШ №26 – 1, РДГУ – 2. За 8 місяців 2018 року – 8 працівників, у т.ч. – 1 зі смертельним наслідком.
Під час здійснених у 2018 році перевірок 8 навчальних закладів інспектори виявили 154 порушення нормативно-правових актів з охорони праці. На їх усунення видані обов’язкові до виконання приписи. Порушення стосуються експлуатації електрогосподарства, газового господарства, автотранспорту, верстатного обладнання, котлового господарства, вантажопідйомних механізмів, а також допуск працівників до виконання робіт підвищеної небезпеки без проведення навчань та перевірки знань.
Фахівці Управління Держпраці постійно співпрацюють з Управлінням освіти та науки Рівненської ОДА у профілактиці травматизму та створенні належних умов праці. Але питання безпеки повинні в першу чергу бути на контролі у керівництва та відповідальних осіб кожного конкретного закладу.
Важливо, що на засіданні керівники закладів отримали алгоритм підготовки навчальних закладів до безпечного функціонування в осінньо-зимовий період

image_pdfimage_print
Поділитися...