Всеукраїнський конкурс „Краще підприємство з охорони праці – 2018″ триває! (відео)

Чекаємо результати огляду-конкурсу „Краще підприємство з охорони праці” і вболіваємо за представника Рівненщини.
У 2018 році область представляє товариство з додатковою відповідальністю «Рівненський домобудівний комбінат». Це – один із лідерів Рівненщини на ринку залізобетонної та бетонної продукції. Підприємство, засноване у 1976 році як виробник збірного залізобетону для панельного будівництва, стрімко модернізується і нині виготовляє матеріали, що повністю відповідають потребам сучасної будівельної індустрії. Умовою професійної злагодженості і чіткості роботи майже 200 працівників є впровадження міжнародних стандартів гідної праці та ризико-орієнтованої системи охорони праці.
Інноваційне вдосконалення виробничих процесів зумовлює збільшення кількості та конкурентоздатності продукції. Потужність бетонозмішувального нині цеху складає – 160 м3/год. Високий рівень автоматизації дозволяє виготовляти товарний бетон різного класу та інші високотехнологічні матеріали. Точне обладнання виконує дозування продукції з похибкою до 1%. Всі марки бетону сертифіковані та відповідають державним стандартам. Лабораторії комбінату акредитована Державною Системою Сертифікації УкрСЕПРО.
Зручність доставки товарного бетону забезпечується автопарком із бетонозмішувачів на базі автомашин КАМАЗ. Комбінат має розвинену транспортну інфраструктуру, під’їзні залізничні колії та автотранспортні під’їзди.
Рівненський домобудівний комбінат – підприємство, надійне для партнерів та працівників!

Довідково: Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці” проводиться за ініціативи Державної служби України з питань праці з метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці.

Поділитися...