Версія для людей з вадами зору

Підприємці Костополя після інформаційного візиту інспекторів праці оперативно оформили 8 працівників

Швидко зреагували на виїзну інформаційну акцію Управління Держпраці у Рівненській області деякі фізичні особи – підприємці Костополя. Після роз’яснень інспекторів про переваги легальної праці та відповідальність роботодавців за не належно оформлених працівників, вони не захотіли потрапити до числа порушників і уклали трудові договори з 8 особами. Не чекаючи інспекційного відвідування та подальших штрафних санкцій, своїх найманих працівників оформили ФОП Лавріненко (1 працівник) та ФОП Охріменко (3 працівники), що здійснюють діяльність в магазині «Звонок», ФОП Садовий (2 працівника в магазині мережі «37+», ФОП Іванішина (2 працівника у відділі мяса супермаркету «Смак»).
Підприємці усвідомили очевидну фінансову вигоду: штраф за кожну не оформлену особу становить 111 тис. 690 грн. Фактично це дорівнює дворічній зарплаті найманого працівника з належними відрахуваннями.
А працівникам тепер буде зараховуватися стаж та стануть доступними соціальні гарантії в оплаті лікарняних, відпустки, страхових допомог.

image_pdfimage_print
Поділитися...