Версія для людей з вадами зору

Вітання з Днем будівельника

Шановні працівники будівельної галузі!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Праця багатотисячного колективу будівельників області впевнено демонструє свою результативність: в усіх куточках Рівненщини стрімко виростають нові житлові, соціальні і промислові споруди. У непростий для економіки час ви показуєте високу професійність і потужний прогрес у кількісному і якісно новому технологічному рівні. Важливість вашої професії очевидна, адже будівельна галузь є одним із головних індикаторів розвитку і стабільності економіки краю.
Водночас результат праці будівельників неможливо охарактеризувати лише сухими цифрами введених в експлуатацію об’єктів чи квадратних метрів житла. Завдяки вам отримує життя нова архітектурна естетика, стають яскравішими та ошатнішими рідні вулиці, села і міста.
Водночас робота будівельників потребує гідних умов праці, невід’ємними складовими яких є достойна заробітна плата та надійна безпека на робочому місці. У вдосконаленні цього напряму ви стовідсотково можете покладатися на конструктивну позицію Управління Держпраці як доброзичливого порадника і консультанта.
Відтак, бажаємо вам великих обсягів робіт і заробітків, здоров’я для активної праці і повноцінного особистого життя. Нехай творіння ваших золотих рук приносять радість нинішньому і прийдешнім поколінням і втілюються у щирі слова вдячності.

З повагою
начальник Управління Держпраці
у Рівненській області Юрій Наконечний

image_pdfimage_print
Поділитися...