1111
Головна

У Рівному вчили безпечній експлуатації устаткування підприємств машинобудівної та металургійної галузі

umc

Семінар з дотримання вимог охорони праці під час експлуатації технологічного устаткування організували для суб’єктів господарювання металургійної та машинобудівної галузі фахівці Управління Держпраці у Рівненській області. Участь у заході взяли керівники та посадові особи 38 підприємств.
Про стан охорони праці, аналіз причин та обставин травматизму на підприємствах машинобудівної галузі в Україні та Рівненській області, організаційні та технічні заходи для безпечного проведення робіт розповів начальник відділу нагляду у промисловості Іван Онищук. Фахівець наголосив на створенні системи профілактики небезпечних ситуацій, що виникають у процесі виконання робіт, попередженні та мінімізації виробничих небезпек. Присутні ознайомилися з діючими в галузі нормативно-правовими актами з охорони праці, змінами, внесеними від 07 лютого 2018 р. № 48 до постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 р. № 725 і від 26 жовтня 2011 р. № 1107 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки».
Основна увага учасників семінару була присвячена питанням безпечної експлуатації верстатів для холодного оброблення металів, ручному обробленню металів різанням, проведенню зварювальних робіт, електробезпеці.
Підбиваючи підсумки заходу, присутні подякували фахівцям Управління  за роз’яснення і відмітили, що такі зістрічі є дієвим механізмом профілактики виробничого травматизму.
Головний державний інспектор відділу нагляду у промисловості Микола Краснолюба

Управління Держпраці у Рівненській області
м. Рівне, вул. Лермонтова,7, тел. (0362) 63-60-70