1111
Головна

НАЗК направило до Мін’юсту протоколи узгодження позицій щодо порядків проведення контролю та перевірки декларацій, здійснення моніторингу способу життя

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до Мін’юсту протоколи узгодження позицій щодо порядків проведення контролю та перевірки декларацій, здійснення моніторингу способу життя. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні НАЗК.
“Ми напрацювали протоколи узгодження позицій та надсилаємо їх до Міністерства юстиції. Сподіваюсь, що найближчим часом всі спірні моменти будуть вирішені і ми нарешті отримаємо заюстовані документи, які дозволять розпочати перевірку поданих е-декларацій”, — зазначив заступник Голови НАЗК Руслан Радецький.
Порядки були розроблені фахівцями НАЗК з метою запровадження механізму проведення контролю та повної перевірки декларації. Це передбачає поглиблену перевірку відомостей, наведених у декларації про майно, та їх порівняння з реальним рівнем достатку державного службовця та встановлення відповідності рівня життя наявним у суб’єктів декларування та членів їх сім’ї майну і одержаним ними доходам згідно з декларацією.
Нагадаємо, що 29 листопада в НАЗК відбулася робоча зустріч за участі представників Мін’юсту, ГПУ, НАБУ, ДФС, ПРООН в Україні, Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку та громадськості. Учасники зустрічі обговорили зміни і доповнення до запропонованих Міністерством юстиції висновків.

Валентина Терещук-Марчук, головний спеціаліст з питань запобігання корупції

Управління Держпраці у Рівненській області
м. Рівне, вул. Лермонтова,7, тел. (0362) 63-60-70